Hodina a půl u zubaře.

31. března 2014 v 13:04 | Helen
Ahoj, ahoj.
Budu upřímná a řeknu Vám, že mě blog vůbec nebaví a za tu dobu, co jsem se neozvala mi nezačal chybět a ani jsem si na něj skoro nevzpomněla. Ale co.
Mám hroznou radost! Povedly se mi čtvrtletky. Z biologie, kterou jsem skoro neuměla mám 2, z práva za 1, z výpočetní techniky za 1 a z matiky -jenom malý test - za 3! Na první termín práva jsem chyběla, protože jsem z toho byla tak nervní, že se znovu ozval můj žaludek. Zůstala jsem doma a den na to si písemku dopsala. Paní učitelka je úžasná v tom, že nám na náhradním termínu dává stejný písemky, jako na prvním, takže jsem se perfektně našrotila ty otázky a za jedna.
Zítra dostanu známku z češtiny, tý se bojím, i když jsem to uměla a ve středu z dějepisu, toho se taky bojím, i když jsem to uměla.
No, dneska jsem byla u zubařky. Příšerně jsem bála, mám z nich fobii. Můj starý zubař mi nechal 3 kazy, ve 4 a 5 vlevo nahoře a jeden v 5? V 6? v pravo nahoře. Kretén. Nesnáší mojí mamku, protože se při zánětu zubu nechala ošetřit na pohotovosti, když on měl dovolenou. -.- Mě nechal 3 roky chodit s kazy, až byly dost velký a mojí sestře špatně nandal plombu, že jí zlomila zub a druhá plomba se jí 10 minut po ošetření taky nějak zdeformovala.

Moje nová zubařka je hrozně hodná, na vstupní prohlídce se mnou měla fakt trpělivost, protože mám hrozně silný dávicí reflex. A když říkám hrozně, tak fakt hrozně. Musím jíst malinký sousta, abych se nezačala dusit. trauma z dětství.
No, byla jsem z toho děsně vystresovaná. Přišla jsem tam na osmou ráno, odešla jsem v půl jedenáctý. Asi třičtvrtě hodiny se věnovala horní pětce, protože kaz byl skoro ve dřeni - kvůli tomu idiotovi zubaři - a deset minut 4. Zbytek času mi dávala výplň. A když už jsem si myslela, že je všechno v pohodě, sundali mi blanku, co jsem měla přes zuby a kvůli tomu, že jsem měla takovou dobu otevřenou pusu jsem si vyhodila čelist z pantu. Nádhera. Musel přijít pan zubař od vedle a znovu mi to nahodil. Byla jsem mu fakt vděčná, příšerně to bolelo.
A aby toho nebylo málo, pak mi jí vyhodili znovu! Toho se ujala moje zubařka, nehtem mě škrábla do dásně a stejně se jí to nepovedlo. Takže musel znovu přijít pak zubař a ani ne za půl minuty jsem měla čelist nahozenou zpátky.
Zbožňuju ho.
Ta výplň mi v pětce nějak nesedí, budu si horko-těžko zvykat, protože mi tam musela dát jinou. Je kyselá a bude vypouštět ionty a po 5 letech zmizí:O A za to prosím platíme 1 800. Ale k dobru musím říct, že to ani trochu nebolelo, akorát mám pořád umrtvenou půlku pusy, když jsem se chtěla napít, polila jsem se. Krása, že?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája | Web | 31. března 2014 v 16:32 | Reagovat

Nesnáším zubaře! Takováhle trápení mám furt. Vrtají mi zuby, vždy mi to má paní zubařka "rozšťourá" a bolí to ještě týden po tom. Snad to bude v pořádku Helenko! Držím palečky :)

2 Aimee Skellington | Web | 31. března 2014 v 21:06 | Reagovat

Zubař je nejhorší člověk na světě! :DDD

3 Coveyla | Web | 6. dubna 2014 v 11:17 | Reagovat

No krása! :D
Já taky nesnáším zubaře (a doktory obecně) takže tě chápu, já jsem nikdy kaz neměla a ani nemám takže se bojím jen když si nasadí rukavice. :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama