Únor 2014


Back for A.

24. února 2014 v 20:31 | Helen |  Helen
Dlouho mi ten konec nevydržel, že? Ale A. chtěla, abych se vrátila a co bych pro svého miláčka neudělala, že?:D
Popravdě mi blog začínal trochu chybět. Hodně se toho stalo a já si řekla 'Um, to bych chtěla napsat na blog! .. Ale vždyť mám pauzu.'
Původně jsme měla v plánu vydržet ten týden do příštího pondělí, ale máte mě zpátky už teď. Moc inspirace jsem nepobrala, takže moje 3 věrné čtenářky, nějaké články na přání?:D
oix- untitled by Erin La Rue on Flickr - image #1408253 by awesomeguy on Favim.com
Awesome spring is here!

Fin.

20. února 2014 v 20:51 | Helen
Končím, zlata. Asi se vrátím, ale teď potřebuju pauzu.
Vždycky, když jsem si na blog vzpoměla jsem si jenom otráveně řekla 'Ježiš, musím napsat na blog.' A proč? Sama nevím.
Očekávám, že mi blog začne brzy zase chybět, takže se vrátím, ale mám obavy, že to skončím jedním nekvalitním článek za týden.

Я люблю вac!

Fuck it.

17. února 2014 v 13:47 | Helen
Sliby chyby. Bože, mám vztek! Má kašlík, přiznávám, že nemůže pořádně mluvit, ale i tak se vysere na naší náhradní oslavu Valentýna. Týden jsme se neviděli, píše mi smutný slohy, jak mu příšerně moc chybím a přitom mu jsem ukradená. Já kvůli němu chodím do školy i s horečkou, mnohdy mi je na omdlení a on se posere z kašle, nebo z bolesti hlavy.
Jsem po očkování, mám pocit, že mám teplotu, je mi zle. fakt přemýšlím, že tedka napíšu mamce a ráno jí poprosím, aby mě nechala doma. Už nemůžu.
Celou noc jsem nespala, v sedm ráno si od něj přečtu esemesku a do devíti do rána ležím a čumím na blba. Zničí mě. Fakt se mu to daří.
Končíme, pa.

Be alone on Valentine's Day

13. února 2014 v 19:09 | Helen |  My own love story
Proč jsou chlapi takoví hypochodři? Nebo proč ten můj je tak neuvěřitelně velký hypochodr?
Zítra je Valentyn. Včera brečel, že se dneska ani zítra neuvidíme tolik, kolik bychom chtěli.
A víte, co takový 'frajer' udělá? Zůstane doma s kaslikem a bude si Vám stěžovat, jak zle mu je a že mu nevěříte a že na ne jste nastvane.

Fun in the bus. Weird, huh?

10. února 2014 v 18:22 | Helen
Fucking true.
I'm glad. I have the best friends in the world!

Fuck math.

7. února 2014 v 10:04 | Helen |  Helen
Ahoj^^ Mám matiku. Dělení mnohočlenů? Fuuuuja nechápu to.
Za 40 minut píšu z dějepisu, bože-.-
Na víkend jedeme s Peťou na chatu. Snad budeme zase v pohode.


TAKŽE MI NAPIŠTE OTAZKYA JÁ NA NE V PONDĚLÍ ODPOVIM:*
Have a nice day!

Trájnity kolík.

6. února 2014 v 19:24 | Helen |  Helen
Ahoj^^
Hned ze začátku bych ráda odůvodnila nadpis, abyste si o mě nemysleli, že jsme negramot.
Ve škole, na angličtině teď bereme The Picture of Dorian Gray (Obraz Doriana Graye) a četli jsme si text k Oscaru Wildovi. Spolužák, který umí všechno, jen ne jazyky, měl přečíst větu 'He studied at Trinity Collage' Místo toho řekl 'Hýý studýd at Trájnity kolík' jsem asi hnusná, ale vyprskla jsem smíchy, protože to je neopakovatelný:D Další perlička byla 'We is going' nebo 'She was very handsome' - sama věta o sobě nejde, nemluvím ani o výslovnosti slova handsome - hýndsom.
Nechci znít namyšleně, ale jsem fakt jediná, kdo v tý třídě umí anglicky. Prý i líp, než sama učitelka. Um, příští rok jdu prý znovu na olympiádu, huu^^:D
Dostala jsem dvojku z češtiny, měla jsem radost!:O Ale učitelka mě dál nesnáší-.- Kvůli Petrovi. Nemá ráda jeho, nesnáší mě.
Achjo, už několik dní v kuse jsem se pořádně nevyspala. Neusynu dřív než před půlnocí a když vstávám v šest, je to problém.
Nevím, o čem psát. Učitelka na ruštinu mě totálně, britálně iugnoruje! Jednou za měsíc něco vím a ona mě přeskočí, přitom vyvolala celou třídu, fakt každýho, kromě mě-.- Štve mě.
Zítra jedeme s Péťou na chatu, huuu^^ Budou fotky a konečně pořáááááááádný článek!

From school.

3. února 2014 v 13:44 | Helen
Ahoj^^
Celý víkend jsem byla s Péťou na chatě. Bylo to krásný, teď je to mezi námi hezčí, než kdy dřív:)
Je to miláček. Hezky se o mě staral. Hodinová masáž, papů až do postele, pohádky na dobrou noc:D On je jediný, před kým jsem schopná se chovat jako magor. Nebo to bylo spíš počtem ran do hlavy o střechu.
Stejně, to usínání vedle něj, provokování, tulení, ty naše blbosti, co provádíme a podobně, byly úžasný. Hrozně mi to chybí.
Hned bych se vrátila.
Um, co bych Vám ještě pověděla? Bolí mě v krku, asi zánět. Mám hrozně ostrý zuby, pořezala jsem si jazyk, děsně to bolí:(
Minulý týden se u nás ve městě oběsil 15ti letý kluk. Kvůli nešťastné lásce. Říkala jsem to mamce a její přítel !To je idiot Je dobře, že to udělal.'
Odešla jsem, jinak bych na něj začala řvát. Jsem si jistá, že kdyby se něco stalo mě, byl by jedině rád!
Hajzl.
Za chvíli Valentýn, huáá^^ Koupím Péťovi tepláky:DD Na chatu si přivezl tepláky, který nosí pořád, po tátovi, ale už se rozpadají, fakt, že jo. Takže bude mít nový:D A tenhle víkend budeme mít 4-měsíční oslavu^^

Nějaký nápady, co mám připravit?:*